O MNĚ

Každý z nás hledá to, co by ho bavilo. Už na začátku pracovní kariéry jsem věděl, že komunikace, obchod a práce s lidmi jsou to, co mě baví. Pokud děláte něco, co vás baví, děláte to většinou dobře.

Po 17 letech v korporátním světě jsem hledal činnost, kde bych mohl více uplatnit své nápady a kreativitu a mohl dále svobodně profesně růst. O reality jsem se vždy zajímal, a tak stát se certifikovaným realitním makléřem pro mne byla jasná volba.

V letech 2018, 2019 a 2020 jsem získal titul Realiťák roku Jihočeského kraje.
Působím od Tábora až po Prahu. Jsem jazykově vybaven, plynule mluvím anglicky a německy.

Každý z nás hledá to, co by ho bavilo. Už na začátku pracovní kariéry jsem věděl, že komunikace, obchod a práce s lidmi je to, co mě baví. Pokud děláte něco, co vás baví, děláte to většinou dobře.

Po škole jsem se zaměřil na obchod a v obchodě jsem měl možnost pracovat více než 17 let pro německé, anglické a rakouské firmy. Díky tomu jsem měl možnost vidět sílu značky, výhody plynoucí  ze zavedených systémů a jednotnosti v pracovních postupech. Co mě, ale ve všech těchto firmách chybělo, byla kreativita a možnost uplatnění osobních předností a nápadů.

Po 17 letech vedení týmů a řízení obchodu jsem chtěl uplatňovat více ze sebe a to, pro co mám nadání. O realitní trh jsem se zajímal již dříve, bylo třeba najít vlastní cestu, kde bude spojena  kvalita a jasná pravidla, etický kodex s týmovou spoluprací. 

Být certifikovaným realitním makléřem byla jasná volba!

Moje očekávání bylo nejen naplněno, ale i překonáno. Systém školení, certifikace, možnosti setkávání se na mezinárodní úrovni a předávání zkušeností a jasná komunikace jsou to, co jsem hledal. Spolupráce mezi makléři již není jen prázdné slovo, opravdu funguje a tím hlavním, co je pro všechny důležité, je klient a hájení jeho zájmů.

Myslím, že jsem našel, co mě baví, obor a místo, kde každý den uplatňuji svoji pracovitost, sebedisciplínu, kreativitu a zároveň to mohu spojit s obchodem, komunikací a prací s lidmi. Pokud někdy někdo hovoří o práci snů, já o ní nehovořím, já ji mám. 

Má každodenní tvrdá práce a kvalita mých služeb se velmi brzo také odrazila na mých výsledcích. V letech 2018, 2019 a 2020 jsem získal titul Realiťáka roku a byl jsem svými klienty, širokou veřejností a odbornou porotou zvolen jako nejlepší realitní makléř Jihočeského kraje.

Na toto ocenění jsem velmi hrdý a všem svým klientům děkuji za jejich podporu a projevenou důvěru

Svojí prací chci také jít příkladem ostatním kolegům z oboru a chci přispět ke zlepšení pověsti a zvýšení prestiže našeho oboru.

REALIŤÁK ROKU

Soutež o nejlepšího realitního makléře

Koupě i prodej nemovitosti bývá pro mnohé z nás životní transakcí. Nemovitost není jednoduchá ani levná záležitost a proto její nákup nebo prodej vyžaduje služeb profesionála - realitního makléře. Kvalita jednotlivých makléřů je však velmi rozdílná. Proto vznikla myšlenka uspořádat soutěž "Realiťák roku", která si klade za cíl ukázat široké veřejnosti makléře, kteří vykonávají svoji práci profesionálně, s dostatkem odborných znalostí a pozitivním proklientským přístupem a z nich vybrat ty nejlepší.

Realiťák roku je prestižní a ojedinělá záležitost ve světě realit. Soutěž vyhlašují Reality.iDNES.cz ve spolupráci s ADOL Monitor. Patronkou soutěže je ministryně pro místní rozvoj.

realitak roku

Soutěž zaštiťují, na kvalitu a regulérnost soutěže dohlížejí

Získaná ocenění

2020

2.místo hlasování odborné poroty v kategorii Realiťák Jihočeského kraje

3.místo hlasování odborné poroty a veřejnosti v kategorii Realiťák roku (pozn.: výsledky za celou ČR)

2019

1.místo hlasování veřejnosti v kategorii Realiťák Jihočeského kraje

1.místo hlasování odborné poroty v kategorii Realiťák Jihočeského kraje

3.místo hlasování odborné poroty a veřejnosti v kategorii Realiťák roku (pozn.: výsledky za celou ČR)

realitak roku

2018

1.místo hlasování veřejnosti v kategorii Realiťák Jihočeského kraje

1.místo hlasování odborné poroty v kategorii Realiťák Jihočeského kraje